BOOKMARK    |   MAAK STARTPAGINA 
  Home
Schuim Een Schuim Twee Schuim Drie Schuim Vier Schuim Vijf Schuim Zes Schuim Zeven Schuim Acht Schuim Negen Schuim Tien
Home Info Activiteiten Media Competitie Masters Rankings Links Forum Gastenboek Contact

 
schuimbassy 2006, de loting en uitslagen
Voorronde (5 legs / 3 sets)
1. (do.1)  Harrie Fleuren - Nick Joosten                  0 - 2
2. (do.2)  Roy Spreeuwenberg - Nick Fleuren        0 - 2
3. (do.3)  Marco Janssen - Jeroen Kranen             2 - 0
4. (do.4)  Chris van Dijk - Dennis Rayer                  0 - 2
5. (vr. 1)  Tom Bemmelmans - Marcel v/d Ven       2 - 0
6. (vr. 2)  vervallen
7. (vr. 3)  Hans Schers - Jan Janssen                 1 - 2
8. (vr. 4)  Tom Thijssen - Erik Lijssen                 2 - 0 
9. (vr. 5)  Marcel Klompen - Tom Fleuren           1 - 2

1ste Ronde  (5 legs / 3 sets)
1. (za. 10) Guus Jacobs - Erik Engels                     1 - 2
2. (ma. 2)  Harm Aarts - Dorus Beeks                     0 - 2
3. (za.  3)  Jan Janssen - Eric Minten                       0 - 2
4. (za.  4)  Nick Fleuren - Adelheid Hendrix             2 - 0
5. (za.  5)  Tom Fleuren - Tom Bemmelmans        2 - 0
6. (ma.1)  Bart Engels - Jos Harst                            0 - 2
7. (za.  7)  Hay Vullings - Marco Janssen                1 - 2
8. (za.  8)  Roel Kuijpers - Stefan Wilms                  0 - 2
9. (za.  9)  Nick Joosten - John Reijnen                    1 - 2
10.(za. 1)  Taco Janssen - Rob Engels                    2 - 0
11.(za. 6) Dennis Coopmans - Pieter Fleuren         0 - 2
12.(za.  2) William Lemmen - Kick Engels                2 - 0
13.(ma. 3) Huup van Lier - Jeroen Fleuren               2 - 0
14.(ma. 4) Tinus - Stan Schattefor                              2 - 1
15.(ma. 5) Ronald Lijssen - Dennis Rayer                0 - 2
16.(ma. 6) Jasper Houben - Tom Thijssen                2 - 0

2de Ronde  (5 legs / 3 sets)
A. (di. 4)   Erik Engels - Dorus Beeks                   0 - 2
B. (di. 3)   Eric Minten - Nick Fleuren                    0 - 2
C. (di. 2)   Tom Fleuren - Jos Harst                      0 - 2
D. (wo.3)   Marco Janssen - Stefan Wilms          1 - 2
E. (di. 1)   John Reijnen - Taco Janssen             0 - 2
F. (wo.4)   Pieter Fleuren - William Lemmen      0 - 2
G. (wo.2)   Huup v Lier - Martijn Lacroix                2 - 0
H. (wo.1)   Dennis Rayer - Jasper Houben          2 - 0

Kwartfinale’s  (5 legs / 5 sets)
1. (vr. 1) Dorus Beeks - Nick Fleuren                 0 - 3
2. (vr. 2) Jos Harst - Stefan Wilms                      3 - 1
3. (vr. 3) Taco Janssen - William Lemmen       3 - 2
4. (vr. 4) Huup v Lier - Dennis Rayer                  0 - 3

Halve Finale’s  (5 legs / 5 sets)
1. (za. 2) Nick Fleuren - Jos Harst                 1 - 3
2. (za. 1) Taco Janssen - Dennis Rayer      1 - 3

FINALE  (5 legs / 9 sets)
1. (za. 3) Jos Harst - Dennis Rayer         5 - 0

WINNAAR :
Jos "Poolbaer" Harst


180 scores
Taco Janssen "Tsjacco"                   2x
Huup v Lier "Hoker"                            2x
Jos Harst "Poolbaer"                         2x
Tom Bemmelmans "Bellemans"     1x
Marco Janssen "Ocram"                    1x
Nick Joosten "Bouncer"                     1x
Stefan Wilms "Fanus"                        1x
Dennis Rayer "Olly"                            1x
---------------------------------------------------------------
                              Totaal            11x 180

Hoogste outshots
161 Nick Fleuren "Teacher"
124 Taco Janssen "Tsjacco"
121 Dennis Rayer "Olly"
119 Erik Engels "Sigaar"
115 Nick Fleuren "Teacher"
108 Marco Janssen "Ocram"
103 Marcel vd Ven "Ven Henkie"
87  Roel Kuijpers "Bassie"
86  Dennis Rayer "Olly"

 
 
 

apollo helden logo steeghs bestrating  logo general technical support logo tuin helden logo apendi mubilair logo lijssen administratie logo remmedia webontwerp logo
 
© SCHUIMDARTS.NL & REMMEDIA.NL V 3.1 2011, ALL RIGHTS RESERVED