BOOKMARK    |   MAAK STARTPAGINA 
  Home
Schuim Een Schuim Twee Schuim Drie Schuim Vier Schuim Vijf Schuim Zes Schuim Zeven Schuim Acht Schuim Negen Schuim Tien
Home Info Activiteiten Media Competitie Masters Rankings Links Forum Gastenboek Contact
     
 


Algemene infoWedstrijdschema & Uitslagen VerslagenWebcamFoto'sGeschiedenis


Wedstrijdschema en loting Schuimbassy 2014

  zondag 23 mrt.   aanvang 15:00 uur  
1 Schuim Twee William "Natural" Lemmen VS Schuim Tien Ronald "Rover" Lemmen 0-2
2 Schuim Drie Pieter "Wieter" Fleuren VS Schuim Zeven Frank "Buddha" Geereats 2-0
3 Schuim Vier Chris "BomBom" Fleuren VS Schuim Twee Jeroen "Bullent" Fleuren 2-0
4 Schuim Vier Marco "Maja de bij" Lemmen VS Schuim Zes Leon "the Body" Vallen 2-0
5 Schuim Negen Bas "Kots" van Hees VS Schuim Acht Jeroen "Goldenman" Verdonschot 0-2
6 Schuim Tien Tom "English" Engels VS Schuim Tien Danny "F16" Beijnsberger 0-2
7 Schuim Vier Leon "Subsidie" Hillen VS Schuim Vijf Rob "El Al" Alsters 2-0
8 Schuim Tien Luc "the Triple" Trines VS Schuim Twee Marcel "Shoe" Klompen 0-2
9 Schuim Tien Ronald "Lut" Lijssen VS Schuim Een Taco "Tsjacco" Janssen 0-2
10 Schuim Tien Jimi "the Turtle" Jenneskens VS Schuim Twee Jasper "Houbie" Houben 0-2
         
  dindag 25 mrt.   aanvang 19:30 uur  
1 Schuim Zeven Patrick "Burrie" Burhenne VS Schuim Twee Bart "Berthold" Engels 2-0
2 Schuim Tien Tim "the Pipe" Pilon VS Schuim Zeven Luuk "Lucky Luuk" v/d Elsen 0-2
3 Schuim Negen Roel "Uhuhuhuh" van Dijk VS Schuim Vier Erik "Sigaar" Engels 2-0
4 Schuim Tien Maik "the Trigger" Poels VS Schuim Tien Erik "the Curl" Boonenkamp 2-1
         
  woensdag 26 mrt.      
1 Schuim Tien Jos "Kiep Quit" van Leeuwen VS Schuim Zes Bart "Billy" Leenders 0-2
2 Schuim Tien Eric "Opper" Lijssen VS Schuim Tien Mike "Spiertjes" van Lier 0-2
3 Schuim Twee Sjors "Bekker" Jacobs VS Schuim Zeven Jos "Seagal" Wilms 2-0
4 Schuim Een Louis "Loe" Hendrix VS Schuim Negen Matje "Mattieus" Maessen 2-1
         
  donderdag 27 mrt.   aanvang 19:30 uur  
1 Schuim Negen Frank "Andy" van Vuuren VS Schuim Zeven John "Bami Rambo" Vanlier 2-0
2 Schuim Zeven Macé "Pimpel" Janssen VS Schuim Negen Jorrit "Ola" Kersten 2-0
3 Schuim Drie Pieter "Wieter" Fleuren VS Schuim Twee Sjors "Bekker" Jacobs 2-1
4 Schuim Zes Dorus "Dice" van Beek VS Schuim Drie Rob "RobJC" Engels 2-0
         
  vrijdag 28 mrt.   aanvang 19:30 uur  
1 Schuim Acht Jeroen "Goldenman" Verdonschot VS Schuim Vier Marco "Maja de bij" Lemmen 0-2
2 Schuim Vier Leon "Subsidie" Hillen VS Schuim Vijf Huup "Høker" van Lier 2-0
3 Schuim Negen Roel "Uhuhuhuh" van Dijk VS Schuim Twee Jasper "Houbie" Houben 2-0
4 Schuim Negen Frank "Andy" van Vuuren VS Schuim Negen Davy "Gaiz" Gijsen 2-0
5 Schuim Zes Bart "Billy" Leenders VS Schuim Een Louis "Loe" Hendrix 2-0
6 Schuim Tien Ronald "Rover" Lemmen VS Schuim Negen Jules "Gulio" Peeters 2-0
         
  zondag 30 mrt.   aanvang 14:00 uur  
1 Schuim Vier Stan "Legend" Schattefor VS Schuim Tien Danny "F16" Beijnsberger 2-1
2 Schuim Vijf Dennis "Olly" Rayer VS Schuim Een Taco "Tsjacco" Janssen 2-0
3 Schuim Vier Dave "Bierkönig" Korsten VS Schuim Zeven Patrick "Burrie" Burhenne 2-0
4 Schuim Twee Marcel "Shoe" Klompen VS Schuim Zeven Luuk "Lucky Luuk" v/d Elsen 0-2
5 Schuim Vijf Maarten "Bosje" Bos VS Schuim Tien Maik "the Trigger" Poels 2-0
6 Schuim Vier Leon "Subsidie" Hillen VS Schuim Tien Ronald "Rover" Lemmen 2-0
7 Schuim Zeven Joost "Tiger" Heijnen VS Schuim Tien Mike "Spiertjes" van Lier 2-0
8 Schuim Vijf Kevin "Kaiser" Verstappen VS Schuim Vier Chris "BomBom" Fleuren 2-1
9 Schuim Zes Dorus "Dice" van Beek VS Schuim Vier Marco "Maja de bij" Lemmen 2-0
10 Schuim Zes Bart "Billy" Leenders VS Schuim Negen Frank "Andy" van Vuuren 2-1
11 Schuim Negen Roel "Uhuhuhuh" van Dijk VS Schuim Drie Pieter "Wieter" Fleuren 2-0
12 Schuim Zeven Macé "Pimpel" Janssen VS Schuim Vier Eric "Knoetsoer" Minten 2-1
         
  dinsdag 1 april   aanvang 19:30 uur  
1 Schuim Vijf Kevin "Kaiser" Verstappen VS Schuim Vijf Dennis "Olly" Rayer 2-1
2 Schuim Zeven Macé "Pimpel" Janssen VS Schuim Vijf Maarten "Bosje" Bos 1-2
3 Schuim Zeven Joost "Tiger" Heijnen VS Schuim Zeven Luuk "Lucky Luuk" v/d Elsen 2-1
4 Schuim Vier Stan "Legend" Schattefor VS Schuim Vier Dave "Bierkönig" Korsten 0-2
         
  woensdag 2 april   aanvang 20:00 uur  
1 Schuim Zes Bart "Billy" Leenders VS Schuim Negen Roel "Uhuhuhuh" van Dijk 1-3
2 Schuim Vijf Kevin "Kaiser" Verstappen VS Schuim Vier Dave "Bierkönig" Korsten 1-3
3 Schuim Vier Leon "Subsidie" Hillen VS Schuim Zeven Joost "Tiger" Heijnen 1-3
4 Schuim Vijf Maarten "Bosje" Bos VS Schuim Zes Dorus "Dice" van Beek 3-0
         
  donderdag 3 april   aanvang 20:30 uur  
1 Schuim Vijf Maarten "Bosje" Bos VS Schuim Negen Roel "Uhuhuhuh" van Dijk 3-1
2 Schuim Zeven Joost "Tiger" Heijnen VS Schuim Vier Dave "Bierkönig" Korsten 2-3
         
  zaterdag 5 april   aanvang 19:00 uur  
1 Schuim Negen Roel "Uhuhuhuh" van Dijk VS Schuim Zeven Joost "Tiger" Heijnen 2-0
2 Schuim Vijf Maarten "Bosje" Bos VS Schuim Vier Dave "Bierkönig" Korsten 0-5
         
         
 
     
 
 

apollo helden logo steeghs bestrating  logo general technical support logo tuin helden logo apendi mubilair logo lijssen administratie logo remmedia webontwerp logo
 
© SCHUIMDARTS.NL & REMMEDIA.NL V 3.1 2011, ALL RIGHTS RESERVED